breadcrumb img

Цікаві місця Києва

Золоті ворота

Золоті Ворота

Золоті Ворота - історичний пам'ятник, що символізує давню Київську Русь. Це місце, яке обов'язково варто відвідати під час подорожі до Києва. Золоті Ворота - це реконструкція воріт, які вперше були побудовані в 1037 році.
Розташовані Золоті Ворота 2 км. від Hotel Classic

Софіївський собор

Софійський собор

Софійський собор - це історична та архітектурна перлина Києва, яка привертає тисячі туристів своєю красою і значущістю. Цей собор є найстарішим збереженим храмом в Україні і однією з основних пам'яток стародавнього Києва.
Розташований Софіївський Собор 3 км. від Hotel Classic

Володимирівський собор

Володимирський собор

Володимирський собор - одна з найбільш видатних релігійних споруд в Києві і символ віры та духовності українців. Цей величний собор, що знаходиться на березі Дніпра, має глибокі історичні корені і надзвичайну культурну важливість.
Розташований Володимирський Собор 2 км. від Hotel Classic

Михайлівський Золотоверхий монастир

Михайлівський Золотоверхий монастир

Михайлівський Золотоверхий монастир – це духовна фортеця і архітектурна перлина Києва, яка приваблює паломників та шанувальників мистецтва з усього світу.
Розташований Володимирський Собор 3,5 км. від Hotel Classic

Костел святого Миколая

Костел Святого Миколая

Костел Святого Миколая - це важлива релігійна споруда і архітектурний скарб Києва, який привертає віруючих та любителів мистецтва.
Розташований Володимирський Собор 3 км. від Hotel Classic

Києво-Печерська лавра

Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська Лавра - це святе місце, яке має багато віровчительське і історичне значення. Це одне з найвизначніших місць в Києві і національний скарб України.
Розташований Володимирський Собор 6 км. від Hotel Classic

Будинок з химерами

Будинок з химерами

Будинок з химерами - це вражаюча архітектурна споруда в центрі Києва, яка відзначається своєю надзвичайною ексцентричністю та оригінальністю.
Розташований Володимирський Собор 5 км. від Hotel Classic

Hotel Clasic

Ми впевнені, що ви залишитеся задоволені часом, проведеним в нашому готелі і будете рекомендувати його всім своїм друзям.