breadcrumb img

Як дістатись

Як дістатись до готелю Classic

Від метро "Вокзальна" - лише 10 хвилин пішки: Після виходу з метро "Вокзальна", наведіть курсор на південний схід і рушайте в напрямку вулиці Жилянської. Прямуючи по вулиці Жилянської, через лише 10 хвилин ви досягнете адреси готелю - № 118.

Метро "Університет": Якщо ви користуєтеся метро "Університет", виходьте на північний захід та вирушайте в напрямку вулиці Жилянської. Від станції "Університет" до готелю Classic можна дійти пішки за приблизно 15 хвилин. Також ви можете вибрати зручний маршрут громадського транспорту або таксі, якщо це більш зручно для вас.

Центральний залізничний вокзал знаходиться в пішій доступності, всього 600 метрів, роблячи ваші подорожі ще зручнішими та безтурботними.

Міжнародний аеропорт Бориспіль стає доступним завдяки SKY BUS або ж Kyiv Boryspil Express, які регулярно відправляються з Центрального залізничного вокзалу. Ці комфортабельні та швидкі транспорті засоби забезпечать вас зручним способом доїзду до аеропорту. Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) знаходиться лише в 5 км.»

Нехай ваша подорож до готелю Classic буде приємною та безпроблемною!

Hotel Clasic

Ми впевнені, що ви залишитеся задоволені часом, проведеним в нашому готелі і будете рекомендувати його всім своїм друзям.